Гарантуємо винагороду
за допомогу у пошуку зловмисників — 10 000 грн!

  • 21.07.2014

Гарантуємо винагороду за допомогу у пошуку зловмисників — 10 000 грн!

21 липня 2014 року приблизно о 13:30 невідомими особами було викрадено телекомунікаційне обладнання з розподільчої шафи, яка належать ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ», за адресою:

вул. Харьківська, 7

Комутатор Edge-core ES3528M SN135002024 mac: 70-72-cf-4f-fa-7b

Оптичний модуль SFP [SFP-1SM-1550nm-3SC 3km] SN3SD7581

15 липня 2014 року приблизно з 00:30 до 3:00 ночі невідомими особами було викрадено телекомунікаційне обладнання з розподільчих шафів, які належать ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ», за адресами:

вул. Прокофєва, 31

Комутатор Layer 2/4 Edge-core ES3528M SN 114003784 mac: 70-72-cf-3c-f3-61

Оптичний модуль SFP [SFP WDM SC 1310nm 3km 1G-LX] SN201111101300378

Оптичний модуль SFP [SFP WDM SC 1550nm 3km 1G-LX] SN2011101001301051

 

вул. Прокофєва, 35

Комутатор Layer 2/4 Edge-core ES3528M SN122000385 mac: 70-72-CF-45-ED-34

Оптичний модуль SFP [SP WDM SC 1550nm 3km 1G-LX] SN2011072301502488

 

вул. Прокофєва, 44/2

Комутатор Layer 2/4 Edge-core ES3528M SN129002828 mac:70-72-cf-49-8a-81

Оптичний модуль SFP [SFP-1SM-1550nm-3km SC 1000Base-LX] SN2011072301502675

 

вул. Прокофєва, 24б

Комутатор Layer 2 D-Link DES-3200-18 SNPVB11A4000194 mac: 00-26-5A-92-D1-88

Оптичний модуль SFP [TTP 46303-3F WDM Tx1310 1.25G 3km SC] SN201004877

 

вул. Прокофєва, 44/1 (ОВ)

Комутатор Compozit CSF23 [] SN0154

 

По факту злочину ведеться розслідування, ми очікуємо на швидкі та неупереджені дії слідчих органів.

Якщо ви володієте достовірною інформацією яка допоможе знайти злодіїв та повернути обладнання — телефонуйте: 050-655-81-69.

Гарантуємо винагороду за допомогу у пошуку зловмисників — 10 000 грн!