Інтернет-телебачення

 • 01.01.2020

Абоненти ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» мають можливість замовити додатковий сервіс перегляду телевізійних програм *

А саме:

 1. На телевізорах або приставках з підтримкою SmartTV для перегляду телевізійних каналів використовуються спеціальні програми, наприклад додаток ViNTERA.TV (програма може бути вже встановлена). Для налаштування переходимо на вкладинку ТБ-Провайдер та обираємо список відтворення каналів від ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ».
  Зверніть увагу, використання Wi-Fi-підключення може вплинути на якість відображення відео, рекоменуємо кабельне з'єднання між роутером та телевізором.

 2. На комп’ютері перегляд каналів здійснюється за допомогою плеєру, наприклад, плеєру VLC. Завантажте та встановіть VLC player на ваш комп’ютер. 

  Після встановлення та запуску, необхідно зайти у меню «инструменты/настройки». Зліва знизу обрати «показывать все настройки». Далі перейти у меню — «плейлист» та у рядку «поток по умолчанию» прописати адресу плейлисту: 

  http://tv.rs.net.ua/tv.m3u (натисніть правою кнопкою миші на посиланні та оберіть «Копировать адресс сылки»).

   

  Зберігаємо, перезапускаємо прогаму, користуємось. Плейліст можна визвати з меню «Вид».

   

 3. На мобільних пристроях (смартфони, планшети, ТБ-пристрої та т.ін.) перегляд інтернет-телебачення можливо через встроєні плеєри які підтримують трансляцію потокового відео (http://tv.rs.net.ua/tv.m3u).

 

* На час тестування сервіс коштує 1 грн.