Інтернет-телебачення

  • 01.01.2020

ПЕРЕПРОШУЄМО,
РОЗДІЛ У ПРОЦЕСІ ДОПОВНЕННЯ...

 

Абоненти ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» мають можливість замовити додатковий сервіс перегляду телевізійних програм та фільмів. Для наших користувачів сервіс надається компанією oll.tv за спеціальними цінами.

Доступно 3 пакета: 

  • Старт - базовий пакет з 130 телеканалів, що включає найпопулярніші ефірні канали – Україна, 1+1, ICTV, СТБ, Інтер, Новий канал, фільмові, розважальні, дитячі та музичні канали. Пакет Старт також відкриває необмежений доступ до кінозалів та відеотеки OLL.TV.
  • Преміум - понад 200 кращих каналів (VIP Premiere HD, VIP Megahit HD та інші преміальні канали) та культові серіали та прем’єри від
    HBO, Showtime, BBC, Sony, FOX, Starz. Доступ до контент-продукції AMEDIATEKA та IVI (понад 15 000 фільмів та серіалів, більше 100 фільмів в 4К якості)
  • Преміум+спорт - все включено! Повний перелік загальних каналів та доступ до тисяч фільмів і кращих світових серіалів від Amediateka! А також всі кращі спортивні канали та прямі трансляції: Футбол 1/2/3, Setanta Sports та Setanta Sport+, Eurosport 1/2, Viasat Sport, Shakhtar TV, XSPORT. 

Як скористатися?

  • Надати заявку оператору у вільній формі на підключення сервісу (через вайбер-бот, у зоні "особистий рахунок" або за телефоном, вказавши ваш діючий номер телефону (буде використовуватися як ідентифікатор підключення);
  • Отримати код доступу (пароль) за допомогою вайбер-боту або за телефоном;
  • Для перегляду з ПК або ноутбуку - на сайті oll.tv розділ "Увійти" - посилання внизу "Увійти через партнера", слід ввести номер телефону та отриманий код доступу (пароль);
  • Для перегляду з пристрою на Android (телефон, планшет, телевізор) радимо використовувати застосунок Oll.tv

Надаємо детальні інструкції з налаштування деяких телевізорів

 

Зверніть увагу - термін дії паролю становить одну активну сессію. У випадку натискання "вихід" із зони особистого рахунку oll.tv на пристрої - пароль деактивується, при повторному підключенню слід запросити новий.