Увага! Припинення дії тарифного пакету 69 грн/міс

10.03.2021

Шановні споживачі! З 1.04.2021 р. тарифний пакет 69 грн/міс (50 мбіт/с) повністю припиняє дію. ...

Увага! Можливе блокування доступу до Інтернет-сайтів

17.05.2017

Звертаємо увагу, що у зв'язку з приняттям Указу №133/2017 від 15.05.2017 про введення в дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 р. "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", можливе блокування доступу до Інтернет-сайтів vk.ru, ok.ru, mail.ru, yandex.ru (ua) та ін (згідно до Додатку 2 до Рішення). Передбачувана дата блокування - дата набрання Указом Президента законної сили.

До УВАГИ клієнтів та споживачів, які придбали або планують придбати роутери моделі Archer C2 AC 750

28.07.2016

Якщо придбана модель має наступну ревізію:
Версия встроенного ПО:0.9.1 0.10 v0032.0 Build 151127 Rel.44188n 
Версия оборудования:Archer C2(RU) v: 1.0 

Інтернет-телебачення

01.01.2020

Абоненти ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» мають можливість замовити додатковий сервіс перегляду телевізійних програм *.

Гарна новина для мешканців приватного сектору по вул. Сергія Лазо, м.Суми

12.02.2016

ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» підключає приватні будинки до мережі Інтернет оптичною лінією зв'язку з м. Суми.
Вартість підключення 2550 грн, з них 50 грн залишається на рахунку абонента.

Не рекомендуємо використовувати роутери D-Link 615, 604, 300, 320

12.11.2015

У зв'язку з відсутністю підтримки виробником абонентських пристроїв зі застарілим ПЗ (firmware) D-Link та наявністю ряду критичних недоліків, не рекомендуємо використовувати роутери D-Link 615, 604, 300, 320 (ревізії 1.0, 1.2, 1.4).

З'явилась можливість підключити швидкісний Інтернет
для мешканців с. Велика Чернеччина!

18.09.2015

Приємна новина для мешканців с. Велика Чернеччина! Тепер у вас є можливість підключитися до мережі Інтернет від ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» оптичною лінією зв'язку з м. Суми!

Інструкції по підключенню до Інтернет у Windows 10

27.08.2015

Інструкції по підключенню до Інтернет по протоколу PPPoE у Windows 10.

Переглянути графік завантаження абонентського порту за період

13.08.2015

Шановні користувачі, зверніть увагу!

З'явилась можливість переглянути графік завантаження абонентського порту за період: година, доба, тиждень. Особистий рахунок, розділ Графік завантаження.

Ви маєте можливість роздрукувати рахунок за минулий місяць в зоні Особистого рахунку

31.07.2015

Шановні користувачі!

Ми обираємо електронну форму рахунків, аби зберегти ліси нашої планети, які знищуються, зокрема, для виготовлення паперу.

Ви маєте можливість роздрукувати рахунок за минулий місяць в зоні Особистого рахунку та сплатити за послуги зручним для вас способом:

Пункти прийому платежів за послуги Інтернет

Пункти прийому платежів за послуги телефонного зв'язку

Сплачувати за послуги доступу до мережі Інтернет для фізичних осіб слід авансом (наперед). Розрахунковий період становить з 1-го по останній день місяця. 

SMS-нагадування про стан рахунку

23.07.2015

Нагадуємо про наявність послуги повідомлення про стан рахунку за бажанням споживача. У споживача є можливість вказати конкретну суму залишку на рахунку, при досягненні якої надсилається SMS-повідомлення з нагадуванням.

Послугу можна замовити в Особистому рахунку, розділ Загальне (послуга надається безкоштовно).

Групи ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» в соціальних мережах

22.07.2015

Ви маєте можливість додатися до групи ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» в соціальних мережах:

ВКонтакте http://vk.com/rsnetua
Facebook –http://www.facebook.com/rsnetua

Та отримувати актуальні повідомлення у себе в списку новин.

Як можна дізнатись про необхідність подовження домену?

16.07.2015

До уваги абонентів, що реєструють домени через ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ».

Ви маєте можливість переглянути дату реєстрації домену в Особистому рахунку, розділ Загальне -> Перелік послуг, що надаються. За 2 місяці до дати закінчення терміну дії абоненту виставляється рахунок на подовження періоду підтримки домену на замовлений період.

У випадку, якщо домен подовжувати немає потреби, є можливість відмовитися від послуги підтримки (кошти, що авансом нараховані за послугу подовження , буде повернено на загальний рахунок). Для чого слід обов'язково повідомити  ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ»: зателефонувавши до служби підтримки або написати листа на info@rs.net.ua.

Ви маєте можливість змінити пароль на Інтернет-з'єднання

15.07.2015

Шановні користувачі, зверніть увагу! 

Ви маєте можливість змінити пароль на Інтернет-з'єднання у любий зручний для вас час в Особистому рахунку, вкладка Налаштування послуг -> Інтернет. Послуга надається безкоштовно.

Зміна паролю в офісі ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» — 6 грн.

Зверніть, будь ласка, увагу! Якщо ви для з'єднання з Інтернет використовуєте роутер, після зміни паролю він також повинен бути перепрограмований.

До уваги користувачів антивірусного ПЗ Avast!

13.07.2015

У зв’язку з багаточисельними недоробками в роботі данного ПЗ, що приводить до дестабілізації нормальної роботи операційної системи Windows та щонайменше — нестабільної роботи послуги доступу до Інтернет (див. багаточисельні посилання), категорично не рекомендуємо користуватися даним програмним продуктом. 

У випадку, якщо у Вас встановлено ПЗ Аваст, рекомендуємо його видалити та встановити будь-який інший антивірус (Avira або Microsoft Essential Security тощо). В деяких випадках проблема з недоступністю сайтів буде вирішена лише шляхом повного перевстановлення ОС Windows (оскільки Авастом пошкоджено системні файли ОС).

У випадку, якщо на комп`ютері споживача встановлено ПЗ Аваст, заявки та скарги відносно неякісної роботи Інтернет-з’єднання до розгляду службою технічної підтримки не приймаються!

Якщо я не користуюсь послугою доступу до Інтернету протягом певного періоду, чи буде нараховано абонплату саме за цей термін?

07.07.2015

Так, абонента плата буде нарахована, якщо не активувати послугу тимчасового відключення. При активації послуги тимчасового відключення абонентська лінія буде утримуватися за абонентом певний період.

Тимчасове відключення послуги можливе на термін до 6 місяців, раз на рік, мінімальний термін — 1 міс. Замовити автоматичне відключення можна за допомогою розділу Налаштування послуг -> Інтернет зони Особистий рахунок (дія відбудеться починаючи з наступного дня).

Вартість послуги — 6 грн/міс. Для дострокового припинення дії послуги слід зателефонувати до служби підтримки.

Ваші дії під час грози

17.06.2015

Зверніть увагу, під час гроз внаслідок електромагнітного випромінювання від блискавок, є ймовірність виходу з ладу пристрою, який безпосередньо підключений до мережі (світч, Wi-Fi роутер, мережева плата комп'ютеру, IP-телефон, телевізор та інше обладнання).

Для запобігання таким випадкам радимо вимикати Інтернет-кабель на період грози. ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» не несе відповідальність у випадках виходу Вашого обладнання з ладу внаслідок згаданих ситуацій.

Додайте ваш дiючий номер мобiльного телефону/ електронну пошту

15.06.2015

Додайте ваш дiючий номер мобiльного телефону/ електронну пошту (або декiлька) для отримання безкоштовної iнформацiї про стан вашого рахунку, повiдомлення про новi акцiї, змiни в тарифних пакетах тощо.
Звернiть увагу — у випадку змiни мережевого обладнання, перевірки особистого рахунку з Інтернет мережі іншого провайдера, відновлення паролю слiд проходити sms авторизацію за допомогою отримання sms на вказаний контактний телефон.
Тому у випадку змiни номерiв, будь ласка, вносiть вiдповiднi змiни у роздiлi особистого рахунку:

Налаштування послуг -> Контакти

У випадку змiни мережевого обладнання слiд змінити mac-адресу

15.06.2015

Звернiть увагу — у випадку змiни мережевого обладнання слід обов'язково змінити mac-адресу мережевого пристрою на нову в особистому рахунку. Інакше ви не зможете працювати в Інтернет.
Для цього без підключення до Інтернет потрібно зайти до особистого рахунку, пройти sms авторизацію через зареєстрований у договорі номер телефону. 

Налаштування послуг -> Інтернет -> MAC-адреса, натискаємо змінити на mac-адресу яка вам буде запропонована.

15.06.2015

Пропонуємо скористатися новою удосконаленою версією особистого рахунку: https://my.rs.net.ua

Шановні користувачі, зверніть будь ласка, увагу! При спробі перевірити особистий рахунок підключившись до Інтернет будь-якого іншого провайдера вам буде запропоновано пройти sms авторизацію через зареєстрований у договорі номер телефону.

sms авторизація також можлива у випадку, якщо у вас не встановлена mac-адреса вашого мережевого пристрою в особистому рахунку. Для встановлення mac-адреси потрібно без підключення до Інтернет зайти до особистого рахунку, пройти sms авторизацію через зареєстрований у договорі номер телефону. 

Налаштування послуг -> Інтернет -> MAC-адреса, натискаємо встановити mac-адресу яка вам запропонується.

Винагорода за пораду щодо підключення до мережі Інтернет ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ»

15.06.2015

Абоненти мають можливість отримувати винагороду за пораду щодо підключення до мережі Інтернет ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ».

Винагорода складає:
- 10% від суми першого внеску нового абоненту;
- 4% від суми кожного наступного платежу (протягом року).

Для цього при підключенні треба повідомити прізвище або особистий номер рахунку того, хто порадив.

Додано сервіс тестування швидкості з'єднання

25.05.2015

Додано сервіс тестування швидкості з'єднання (на основі Speedtest Mini), скористатися можна за адресою http://info.sumy.ua (адреса тимчасова та може бути змінена).

Якщо у Вас змінились реквізити

20.05.2015

Шановні абоненти (юридичні особи, приватні підприємці), зверніть увагу!

У разі зміни Ваших реквізитів, надійшліть, будь ласка, скан документів, що підтверджують зміни електронною поштою info@rs.net.ua, факсом 619-495 або через розділ Заяви (особистий рахунок).

Пропонуємо вашій увазі новий засіб підтримки — онлайн-чат

05.05.2015

Пропонуємо вашій увазі новий засіб підтримки — онлайн-чат (на даний час сервіс працює у тестовому режимі, час роботи з 9:00 до 18:00).

Розпочати чат можно за допомогою форми у правому куті сторінки.

Перевірити можливість підключення

02.04.2015

Перевірити можливість підключення до комп'ютерної мережі ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» за введеною адресою:
http://rs.net.ua

Увага, роутери втрачають налаштування!

25.02.2015

Шановні абоненти, користувачі роутерів, зверніть увагу!

Останнім часом виникла ситуація коли застарілі пристрої повністю втрачають налаштування можливо в результаті дій зловмисників. Це відбувається завдяки застарілому програмному забезпеченню, яке вже не підтримується  виробником роутерів.

До нас звернулись власники роутерів з втраченими налаштуваннями: ASUS, Dlink DIR 100, DIR300, DIR320, Totolink, Netgear.

Реєстрація податкових накладних у ЄРПН

17.02.2015

Шановні коритувачі ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ»!

Як відомо, з 1 лютого 2015 року законодавство зобов'язало усі підприємства реєструвати податкові накладні у ЄРПН та обмінюватися ними з контрагентами. 

ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» використовує веб-сервіс «M.E.Doc Online». Користувачі інших програм та сертифікатів ЕЦП мають можливість обмінюватися податковими накладними з ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» за схемою (безкоштовно).

Послуга «Відновлення паролю на Інтернет з'єднання»

10.02.2015

Шановні абоненти, якщо ви забули свій пароль на Інтернет з'єднання, ви можете скористатися послугою Відновлення паролю на Інтернет з'єднання. Вiдновлення паролю через sms коштує 1 грн, на e-mail — безкоштовно.

Вам потрібно ввести свій ідентифікаційний код та логін, які ви вказали у вашому договорі на послуги Інтернет. Далі обрати спосіб отримання паролю: відправка sms на зареєстрований у договорі номер телефону або e-mail на зареєстровану у договорі електронну адресу.

29.01.2015

27 січня 2015 року приблизно з 00:30 до 3:00 ночі невідомими особами було викрадено телекомунікаційне обладнання з розподільчих шафів, які належать ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» за адресою Харківська 54, 54/1, 58.

Гарантуємо винагороду за допомогу у пошуку зловмисників — 10 000 грн!

Інформацію можна залишити за номерами:
Служба технічної підтримки 619-001
МТС: (066) 936-19-96
МТС: (066) 936-45-35
Київстар: (067) 578-59-20
Київстар: (067) 419-59-91

SMS-інформування про сплату

13.01.2015

Шановні абоненти, SMS-інформування про сплату (через платіжні термінали) будуть надходити на Ваш мобільний телефон тільки при оплаті від 50 грн.

Зареєструйте домен швидко та зручно.
Замовте послугу веб-хостінгу вже зараз!

24.12.2014

ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» надає послуги з реєстрації доменних імен та веб-хостінгу.

Отримайте веб-адресу, яка повідає про вас усьому світу! Швидкий, безпечний і надійний хостинг, технічна підтримка користувачів.

Тарифний план з абонплатою 19 грн/міс припиняє свою дію

18.12.2014

Увага! Тарифний план з абонплатою 19 грн/міс припиняє свою дію та буде змінений з 01.01.2015 р. на діючий мінімальний тарифний план з абонплатою 54 грн/міс — 16 Мбіт/сек.

З 01.11.2014 нові зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен

01.11.2014

З 01.11.2014 нові зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен (у зв’язку з підвищенням вартості адміністраторами доменних зон з причини змін валютних курсів).

З'явилась можливість підключити швидкісний Інтернет
для мешканців с. Велика Чернеччина!

18.09.2015

Приємна новина для мешканців с. Велика Чернеччина! Тепер у вас є можливість підключитися до мережі Інтернет від ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» оптичною лінією зв'язку з м. Суми!

З 01.10.2014 нові зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен

25.09.2014

З 01.10.2014 нові зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен (у зв’язку з підвищенням вартості адміністраторами доменних зон з причини змін валютних курсів).

Оновлено сайт організації ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ»

09.09.2014

Будь ласка, зверніть увагу!

Для більш зручного користування послугами ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» було оновлено сайт організації http://rs.net.ua (працює в тестовому режимі).

Додатково з’явилась версія сайту на англійській мові http://rs.net.ua/en.

Маршрутизатори рекомендовані ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ»

09.09.2014

Для підключення абонентом додаткового комп'ютеру, телефону, планшету, тощо, рекомендуємо використовувати маршрутизатор з Wi-Fi модулем.

29.08.2014

Компанія ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ» оновила логотип компанії

Будь ласка, зверніть увагу!

 

як було

 

зараз

Гарантуємо винагороду
за допомогу у пошуку зловмисників — 10 000 грн!

21.07.2014

21 липня 2014 року приблизно о 13:30 невідомими особами було викрадено телекомунікаційне обладнання з розподільчої шафи, яка належать ТОВ «ТЦ РАДІО СИСТЕМИ»

Якщо ви володієте достовірною інформацією яка допоможе знайти злодіїв та повернути обладнання - телефонуйте: 050-655-81-69.

01.07.2014

З липня 2014 р. починають діяти нові пакети на необмежений доступ до мережі Інтернет

З липня 2014 р. починають діяти нові пакети на необмежений доступ до мережі Інтернет. Замовити перехід на новий тариф можна за допомогою зони Особистий рахунок вже зараз.

Нагадуємо, що зміна тарифного пакету відбувається безкоштовно у випадку встановлення пакету з більшою абонплатою, та вартість зміни становить 50 грн у випадку зміни між пакетами без обмежень за трафіком за умови зменшення абонентної плати.

Увага! Зміни вступають в дію наступного дня. Для цього потрібно перезавантажити роутер або перепідключити Інтернет.

Зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен

26.03.2014

З 01.04.2014 нові зміни у тарифах на реєстрацію доменних імен (у зв’язку з підвищенням вартості адміністраторами доменних зон з причини змін валютних курсів).

Підключення приватних будинків до Інтернету в р-ні Баранівка

12.03.2014

Розпочато підключення приватних будинків до Інтернету в р-ні Баранівка (р-н Лісгоспу та інші) шляхом підключення до оптичної мережі. Вартість підключення — до 1200 грн (в залежності від місцезнаходження). Термін підключення — до 30 діб. Для отримання більш детальної інформації зверніться до офісу за адресою м. Суми, вул. Воскресенська, буд 3/5, тел. 619-001.

Телефони служби технічної підтримки абонентів

619-001 (багатоканальний)

МТС 1: (066) 936-19-96
МТС 2: (066) 936-45-35

Київстар 1: (067) 419-59-91